Nezapomenutelný okamžik! Rozhodčí požádal svoji kolegyni přímo na hřišti o ruku

Velký Varadín/Praha

Hodně originální žádost o ruku se odehrála o víkendu v Rumunsku. Přímo před zápasem mezi CA Oradea - CS Diosig Bihardiószeg totiž poklekl jeden z asistentů rozhodčích Marius Matica a požádal o ruku svoji partnerku Gyorgyi Dumaovou, která byla shodou okolností na zápase přítomna jako další asistent rozhodčího.

Netradiční žádost o ruku - asistent rozhodíčho poklekl přímo na stadionu před zápasem.

Matica poklekl před svou přítelkyní hned po úvodní volbě stran před utkáním ligy čtvrté nejvyšší rumunské úrovně. Nadšená asistentka rozhodčího před zraky přítomných diváků nabídku přijala.

Video je nyní v Rumunsku hitem sociálních sítí. Otázkou ale je, jestli se oba aktéři dojemného momentu potom vůbec dokázali soustředit na zápas.

Ten měl celkem divoký průběh. Domácí Oradea skórovala hned v první minutě a do kabin v poločasu odcházela za stavu 3:0, ale hosté se po přestávce dokázali zvednout a i díky dvěma penaltám srovnali skóre na 3:3.