Živě

Nezapomenutelný okamžik! Rozhodčí požádal svoji kolegyni přímo na hřišti o ruku

9. dubna 2019 09:49 - Velký Varadín/Praha

Hodně originální žádost o ruku se odehrála o víkendu v Rumunsku. Přímo před zápasem mezi CA Oradea - CS Diosig Bihardiószeg totiž poklekl jeden z asistentů rozhodčích Marius Matica a požádal o ruku svoji partnerku Gyorgyi Dumaovou, která byla shodou okolností na zápase přítomna jako další asistent rozhodčího.

 

Facebook: CAO - Club Atletic Oradea

Matica poklekl před svou přítelkyní hned po úvodní volbě stran před utkáním ligy čtvrté nejvyšší rumunské úrovně. Nadšená asistentka rozhodčího před zraky přítomných diváků nabídku přijala.

Video je nyní v Rumunsku hitem sociálních sítí. Otázkou ale je, jestli se oba aktéři dojemného momentu potom vůbec dokázali soustředit na zápas.

Ten měl celkem divoký průběh. Domácí Oradea skórovala hned v první minutě a do kabin v poločasu odcházela za stavu 3:0, ale hosté se po přestávce dokázali zvednout a i díky dvěma penaltám srovnali skóre na 3:3.

bak, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.