Rubriky:

Ostatní

Živě

Nezapomenutelný okamžik! Rozhodčí požádal svoji kolegyni přímo na hřišti o ruku

9. dubna 2019 09:49 - Velký Varadín/Praha

Hodně originální žádost o ruku se odehrála o víkendu v Rumunsku. Přímo před zápasem mezi CA Oradea - CS Diosig Bihardiószeg totiž poklekl jeden z asistentů rozhodčích Marius Matica a požádal o ruku svoji partnerku Gyorgyi Dumaovou, která byla shodou okolností na zápase přítomna jako další asistent rozhodčího.

 

Facebook: CAO - Club Atletic Oradea

Matica poklekl před svou přítelkyní hned po úvodní volbě stran před utkáním ligy čtvrté nejvyšší rumunské úrovně. Nadšená asistentka rozhodčího před zraky přítomných diváků nabídku přijala.

Video je nyní v Rumunsku hitem sociálních sítí. Otázkou ale je, jestli se oba aktéři dojemného momentu potom vůbec dokázali soustředit na zápas.

Ten měl celkem divoký průběh. Domácí Oradea skórovala hned v první minutě a do kabin v poločasu odcházela za stavu 3:0, ale hosté se po přestávce dokázali zvednout a i díky dvěma penaltám srovnali skóre na 3:3.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji proběhlo od 10. do 26. května 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.