Živě

Bláznivý zápas! Nejdřív pořadatelé vyháněli vodu, pak přišel pes

11. dubna 2019 15:15 - Tubarao

O zábavu bylo postaráno. V jihobrazilském městě Tubarao se při fotbale děly věci. Pořadatelé nejprve měli co dělat, aby hřišti uvedli do alespoň trochu hratelného stavu. A když už se hrálo, postaral se o přerušení pes.

Video již není dostupné

sntv

V posledním kole ligy brazilského státu Santa Catarina se střetly týmy Hercilio Luz (v červeném) a Criciuma. Situaci komplikoval vydatný déšť, který sice ustal, obří louže ovšem zůstaly. Pořadatelé vodu vyháněli všemi možnými způsoby, jak ukazuje video. Finesy brazilských míčových kouzelníků ale na těžkém povrchu trpěly.

O další problém se ve 12. minutě postaral pes, kterému se zachtělo vběhnout na rozmočený terén, čímž pobavil publikum. To nakonec v poněkud bláznivém zápase vidělo důležitou výhru Criciumy 1:0. Vítězové se mohli těšit ze čtvrtého místa a postupu do semifinále soutěže, poražení sestupují.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.