Rubriky:

Ostatní

Obrovská minela gólmana v MLS. Brankář New Yorku se ztrapnil před vyprodaným stadionem

16. dubna 2019 10:02 - Saint Paul/Praha

Je za hvězdu. Radost z toho ale gólman nemá. Hitem internetu se totiž brankář FC New York City Sean Johnson stal kvůli hrubce, kterou udělal během sedmého kola zámořské MLS. Před vyprodaným stadionem v Minnesotě dostal šílený gól a fanoušci budou mít na co vzpomínat. Zápas skončil nerozhodně 3:3.

 

Twitter

Devětadvacetiletý americký brankář si chtěl ve 33. minutě utkání zpracovat přihrávku záložníka Ebenzera Oforiho. Nešťastník se pokusil míč zastavit, jenže ten se mu prosmýkl za záda a trapas byl na světě. Domácí v tu chvíli vedli 3:2.

Minnesota otevírala tímto utkáním arénu Allianz Field, a diváci si tak z utkání kromě dojmů z nového svatostánku odnesli i vzpomínku na nevídanou chybu brankáře.

„Lidé o tom budou hodně mluvit, ale Johnson je opravdu dobrý gólman. Určitě se s tím brzy vyrovná," věřil po utkání kouč Minnesoty.

Brankář byl pochopitelně zklamaný, věděl, že si pořádně zavařil. „Není nic, co by tu chybu omlouvalo," řekl Johnson reportérům. „Chyby se stávají a je třeba přijmout za ně odpovědnost. Kluky jsem v tom nechal, ale omluvil jsem se jim, aspoň že jsme si nakonec odvezli bod," dodal pro server mlssoccer.com.

pb, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní