Živě

Nemehlo! Nešikovná rána do nosu rozesmála celý tým

17. června 2019 12:06 - Paříž/Praha

Prásk! To byl direkt. Pravačka mířila přesně a na tréninku fotbalové Argentiny bylo hodně veselo. O zábavu se postarala svou nešikovností útočnice Milagros Mendezová, když se během jedné z her na tréninku trefila míčem sama do obličeje. Myslíte, že ji spoluhráčky litovaly? Ani náhodou, začaly se šíleně smát tomu, jaké je jejich spoluhráčka nemehlo.

Video již není dostupné

sntv

Fotbalisté Argentiny šokovali fanoušky porážkou na turnaji Copa América, fotbalistky stejné země se pak chystají v Paříži na zápas mistrovství světa se Skotskem. Zatím se jim také moc nevede, protože po dvou utkáních mají na kontě jen bod. To ale neznamená, že na tréninku nemůže být veselo.

O nevšední zážitek se postarala dvaadvacetiletá Milagros Menendezová, která nepatří do základní sestavy národního týmu. Nevstřelila žádný parádní gól, z nějž by si spoluhráčky sedly na zadek. Pobavila je ale náramně, když si na tréninku trefila míčem nos. Sama útočnice si držela bolavý nos, jak ukazuje video, další fotbalistky nedokázaly zadržet smích.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.