Živě

Hvězdy United řádily na hotelu. Nehorázné chování, vyhoďte je! žádají klub naštvaní fanoušci

22. června 2019 10:04 - Miami/Praha

Rudí ďáblové dostáli své přezdívce. Fotbalisté Manchesteru United Jesse Lingard a Marcus Rashford si užívali zasloužený odpočinek po náročné sezoně v americkém Miami. Dovolená se zjevně vydařila a o legraci nebylo nouze. K vlastní smůle ale hvězdy video z hotelového pokoje nahrály na sociální sítě a celá fotbalová Anglie teď řeší, jestli by je za nevhodné chování měl klub vyhodit.

 

Twitter

„Stalo se hodně prasáren v tomhle pokoji, hodně zk*******ch prasáren. Máme hodně dobrejch vzpomínek na tenhle pokoj," hulákal do objektivu svého mobilního telefonu anglický záložník Jesse Lingard, odchovanec Manchesteru United, těsně předtím, než video nahrál na sociální síť Snapchat.

Na inkriminovaném záznamu dělá Lingard jakousi komentovanou virtuální prohlídku luxusního hotelového pokoje v Miami. Na záběru se mihne také jednadvacetiletý Marcus Rashford a pak přijde zlatý hřeb celého videa.

„A tady je náš kámoš Jamal, pojď, dávej to!" hecuje Lingard kamaráda, který předvádí na posteli sex s polštářem. Zkrátka dovolená mladíků utržených z řetězu se vším všudy. To, že se s legračním videem pochlubili na internetu, jim však nyní pořádně zavařilo. Naštvaní fanoušci dokonce žádají jejich hlavu.

Záznam svých svěřenců už viděl hlavní kouč Ole Gunnar Solskjaer a radost z něj pochopitelně vůbec neměl. Podle britského deníku Daily mail se kouč své hvězdy chystá varovat a zároveň poučit o tom, co je zodpovědnost vůči slavnému klubu.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.