Slovan Bratislava prohrál v Intertoto Cupu s Rapidem Vídeň

Fotbalisté Slovanu Bratislava prohráli v úvodním utkání druhého kola Intertoto Cupu ve Vídni 1:3 a ještě jim udělali ostudu jejich fanoušci. V hledišti Hanappiho stadiónu řádili tak, že proti nim musela zasáhnout rakouská policie. Rapid vedl už 3:0, když dvě branky dal Hofmann a jednu Chorvat Bazina. Za hosty snížil minutu před koncem Samuel Slovák.

Rázně do třetího kola Intertoto Cupu v sobotu vykročili fotbalisté bulharského klubu Černo More Varna. Na hřišti ve Skopji v Makedonii vyhráli 4:0, všechny branky padly ve druhém poločase. Na dosah má postup také Rubin Kazaň, který díky hattricku Volkova vyhrál v maďarském Zalaegerszégu 3:0.

Odvety jsou na programu za týden.

Intertoto pohár - 2. kolo, 1. zápasy:
Makedonija Skopje - Černo More Varna 0:4 (0:0), Maribor - Hajduk Kula (Srb.) 2:0 (1:0), Černomorec Oděsa - Šachťor Soligorsk (Běl.) 4:2 (1:1), Maccabi Haifa - Gloria Bistrita (Rum.) 0:2 (0:2), Dacia Kišiněv - St. Gallen 0:1 (0:1), Gent - Cliftonville (Sev. Ir.) 2:0 (1:0), Rapid Vídeň - Slovan Bratislava 3:1 (2:0), Zalaegerszég - Rubin Kazaň 0:3 (0:1), Cork City (Ir.) - Hammarby (Švéd.) 1:1 (1:0), Slavija Sarajevo - Otelul Galati (Rum.) 0:0.