Rubriky:

Ostatní

Slovenská tragédie! Zemřel fotbalový reprezentant

24. listopadu 2019 11:50 - Ružomberok

Obránce fotbalového klubu MFK Ružomberok a slovenský reprezentant do 18 let Adrián Sivoň (17) zemřel v sobotu při pádu se sedmého podlaží. Informoval o tom Slovenský fotbalový svaz na svém oficiálním webu.

 

Michaela Říhová, ČTK

Pádem ze sedmého podlaží koleje si fotbalista přivodil vážná zranění, kterým podlehl navzdory snaze lékařů. „Zemřel v ústřední vojenské nemocnici Slovenského národního povstání v Ružomberku," uvedl svazová web.

https://www.facebook.com/sfzofficial/posts/2529920503727715

Server čas.sk uvedl, že mladík měl po pádu proraženou pánev a propíchnuté plíce. „Po příjezdu záchranářů byl při vědomí," uvedl web. Slovenská policie potvrdila, že cizí zavinění nezjistila. „V souvislosti s touto událostí jsme vykonali prověřování, v jehož průběhu nebylo zjištěné protiprávní jednání ani zavinění cizí osobou," řekl žilinský policejní mluvčí Radko Moravčík.

Sivoň byl členem týmu SR 18 ve dvou přípravných duelech v Rumunsku. „Velmi těžko se mi hledají slova. Naposled jsme byli spolu na srazu a poté na dvou utkáních v Rumunsku. Byl to talentovaný fotbalista. Na nejbližší výjezd do Černé Hory byl mezi náhradníky. Počítal jsem s ním na jaře pro náš národní tým," řekl trenér fotbalové osmnáctky Stanislav Macek.

Ivan Vilček (Bratislava), Sport.cz, Právo

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní