Rubriky:

Ostatní

Parádní lob přes gólmana. Smolař ale mířil do vlastní sítě

4. prosince 2019 19:46 - Manila/Praha

Tohle se nepovedlo. Na utkání mezi Malajsií a Východním Timorem v rámci Her jihovýchodní Asie nebude v dobrém vzpomínat obránce Manuel da Costa Soares. Fotbalový reprezentant do 23 let si hned na začátku pondělního duelu v Manile dal vlastní gól, navíc hodně nešťastným způsobem.

Video již není dostupné

sntv

Běžela teprve 5. minuta pondělního utkání na filipínském Rizal Memorial Stadium. Po sérii šťastných odrazů se míč dostal na kopačky útočících Malajsijců. Jeden z nich ale nedokázal zpracovat přihrávku a míč se ocitl před bránícím Manuelem da Costou. A pak to přišlo.

Timořan chtěl bezmyšlenkovitě dostat míč do bezpečí, místo toho ale balon vykopl pohledným dloubákem do vzduchu směrem k vlastní svatyni. Míč v dokonalé trajektorii zamířil za záda gólmana a nedal mu nejmenší šanci proti lobu zasáhnout. Udivený výraz nešťastníka hovořil za vše.

Malajsie přidala v průběhu utkání ještě další tři branky, připsala si pohodlné vítězství 4:0 a se čtyřmi body je na třetím místě průběžné tabulky. Východní Timor je po třech odehraných zápasech bez bodu poslední.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.