Živě

Přeskočilo mu? Šílenec zkopal rozhodčího

17. ledna 2020 07:23 - Kercem/Praha

Nevídané brutality byli svědky návštěvníci druholigového fotbalového utkání na maltském ostrově Gozo. Hráč hostujícího celku Sannat Lions tam zákeřným způsobem napadl asistenta rozhodčího. Hlavní sudí hříšníka několik vteřin před incidentem poslal ze hřiště po druhé žluté kartě. Po běsnění šíleného fotbalisty následně předčasně ukončil celý duel.

Video již není dostupné

sntv

Kameraman v hledišti moment přímého násilí nezachytil. Ze záběrů je pouze patrné, jak rozzuřený hráč Sannatu Lions Antoine Camilleri opouští hrací plochu a v pozadí za ním se v bolestech svíjí lajnový sudí.

Podle popisu události místním serverem Timesofmalta došlo několik vteřin před incidentem k tvrdému faulu a hostující Camilleri byl po druhé žluté poslán ze hřiště. Situaci ale vůbec neunesl a svou frustraci směřoval na asistenta rozhodčího.

Podle místních novin hrozí útočníkovi tvrdý disciplinární postih. Maltská fotbalová asociace vydala rezolutní prohlášení, ve kterém jakékoliv násilí směrem k arbitrům tvrdě odsuzuje.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.