Rubriky:

Ostatní

Neymar ponížil soupeře a fanoušci šílí

23. ledna 2020 08:44 - Paříž/Praha

Hlavička, patička, senzační klička, nebo třeba hodně netradiční přihrávka. Brazilec Neymar fotbal prostě umí a ve středeční semifinálové pohárové bitvě opět uchvátil fanoušky. V utkání proti Remeši (PSG vyhrál venku 3:0) se totiž vytasil s nečekanou přihrávkou „zadkem" a dokonale tak oklamal soupeře.

 

Pascal Rossignol, Reuters

Když má sedmadvacetiletý Brazilec den, je k neudržení. Střílí góly, přihrává a ukazuje svou extratřídu. V duelu Ligového poháru proti Remeši se při výhře 3:0 mezi střelce PSG nezapsal, přesto se o Neymarovi mluví. Může za to netradiční přihrávka, kterou oklamal dobíhajícího soupeře.

Míč letěl za zády slavného Kanárka a ten si zřejmě v mžiku uvědomil, že by se nestihl otočit. Jenže situaci nechtěl nechat být. A tak do míče prostě šťouchl zadkem a na světě byla geniální přihrávka. „Neymar ponížil zadkem soupeře," napsal například jeden z fanoušků. „Ta přihrávka byla epická," dodal další.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.