Rubriky:

Ostatní

Český fotbal pláče. Nečekaně zemřel bývalý ligový brousek Penner

31. ledna 2020 20:24 - Praha

Český fotbal zasáhla smutná zpráva. Ve věku sedmačtyřiceti let náhle zemřel Miloslav Penner, někdejší velká opora Dynama České Budějovice. Klub zveřejnil bez bližších podrobností zprávu na sociálních sítích.

 

SK Dynamo České Budějovice, Facebook

Miloslav Penner je považovaný za jednu z výrazných postav klubové historie Dynama České Budějovice. V barvách Jihočechů  odehrál v první a druhé lize celkem 177 zápasů, celkem nasbíral 248 startů v nejvyšší soutěži. "Čest jeho památce a upřímnou soustrast pozůstalým," stojí ve zprávě na sociálních sítích Dynama.

S fotbalem začínal Penner ve Starém Městě, odkud se přes Kroměříž a Havířov dostal až do Uherského Hradiště, kde si také poprvé zahrál nejvyšší soutěž. Působil rovněž v Karviné, Příbrami a Zlíně. Fanoušci i soupeři jej vnímali jako důrazného obránce, který v soubojích neuhýbá. Sbíral proto i hodně karetních trestů.

https://www.facebook.com/dynamocb/posts/10157986851379350:0

Jeho osmnáctiletý syn Nicolas zdědil fotbalové geny a v červenci 2017 podepsal smlouvu v Juventusu Turín.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.