Nejhorší vstup do sezony. Gólman se ještě ani nerozkoukal a po obrovské hrubce inkasoval

Jokohama/Praha

Nevydařený vstup do nové sezony si připsali úřadující šampioni japonské fotbalové ligy z Jokohamy. Utkání proti Ósace se hrubě nepovedlo zejména gólmanovi domácích Parkovi Iru-gyuovi, který po velké hrubce kapituloval už po šesti minutách. Na video s jeho nešikovným zpracováním se můžete podívat ve videu níže.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Gólman Jokohamy předvedl obrovskou hrubku.Video: sntv

Brankář Jokohamy Park nebude na 1. kolo nového ročníku J. League vzpomínat v dobrém. Už po šesti minutách prvního poločasu ho totiž spoluhráči souhrou v obraně vystavili tlaku, který neustál.

Park zpětnou přihrávku od stopera odehrál před sebe tak nešťastně, že záložník Ósaky Kurata měl k otevření střeleckého účtu duelu hodně snadnou pozici. Třicetiletý brankář Jokohamy ve 33. minutě svou reputaci alespoň částečně napravil, když akrobatickým skokem vyrazil dalekonosnou střelu.

Zpytovat svědomí Park ale přeci jen nějakou dobu bude, chyba v úvodu se nakonec ukázala jako rozhodující moment. Ósaka si z Jokohamy odvezla vítězství 2:1.