Jak tráví karanténu Limberský? U piva si povídal s Modričem o Lize mistrů

20. března 2020 10:51 - Plzeň/Praha

Povedený vtípek se podařil Davidu Limberskému. Šestatřicetiletý obránce Plzně si během celosvětové pandemie koronaviru dopřál pivo u stolu s věhlasnými fotbalisty, proti kterým nastoupil v rámci zápasů evropských pohárů. Kvůli vyhlášené karanténě imaginární kolegy na prázdných židlích zastoupily cenné suvenýry v podobě jejich dresů, které plzeňský rodák ukořistil. Co řekl Limberský na adresu Luky Modriče a Garetha Balea z Realu Madrid a jak hodnotil jejich výkony ze vzájemných duelů?

 

Petr Hloušek, Právo

Fotbalové soutěže se napříč světem kvůli šíření nového typu koronaviru zastavily. Hráči tráví čas během povinné karantény rozličnými způsoby. Pro Davida Limberského z Plzně je omezení pohybu osob na veřejnosti ideální příležitostí ohlédnout se u orosené sklenice pivního moku za svou bohatou kariérou.

A fanoušky na sociální síti Instagram svým videem nemálo pobavil. „Nazdar borci, máme tu karanténu, můžeme pokec o fotbale, jak jsme váleli proti sobě tu Ligu mistrů, to byly časy, co hoši?" povídá Limberský u stolu svým imaginárním kolegům.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený David Limbersky (@davidlimbersky),Bře 19, 2020 v 6:54 PDT

„Luka viď? Jsi mě tam proháněl, ale jako nebyl jsi o moc lepší, jednou jsi mě tam obešel, ale nebylo to až tak dobrý," zhodnotil obránce Plzně výkon vicemistra světa ve vzájemném utkání základní skupiny Ligy mistrů z ročníku 2018/19.

Výzva pokračuje. Jaké hvězdy se zapojily tentokrát? Carragher vyšel ze cviku, Král demoloval zařízení bytu

Vzpomněl si i na gól Garetha Balea z domácího utkání, které Plzeň prohrála neslavně 0:5 „Občas to bylo těžký zachytit. Dal jsi góla, tak jsi byl dobrej no, podle mě něco jak já," řekl plzeňský bouřlivák na adresu madridské hvězdy.

Došlo ale i na vzpomínky na souboje s Manuelem Fernandesem nebo tureckým fotbalistou Cengizem Ünderem z AS Řím. „Takže kluci, připíjim jo, Ať si ještě spolu někdy špílnem tu Ligu mistrů a ať se vám daří, čau!" zakončil humorné video Limberský.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.