Živě

Žádná posilovna? Improvizujte! bývalá hvězda Sparty radí fanouškům

26. března 2020 12:07 - Džidda/Praha

Cvičit se dá i doma, jako činka poslouží například barel vody. Bývalý fotbalista pražské Sparty nebo Manchesteru City Bony Wilfried nezahálí ani v karanténě. Pro fanoušky, kteří ho sledují na sociálních sítích, má jasný vzkaz: „Žádná posilovna? To není problém. Improvizujte.“

Video již není dostupné

sntv

Jednatřicetiletý fotbalista z Pobřeží slonoviny Bony Wilfried si z nařízení o omezení pohybu osob těžkou hlavu nedělá. Svým fanouškům na sociálních sítích ukázal, že ke cvičení toho člověk zase tolik nepotřebuje. Bývalý útočník Sparty, který poněkud sešel z očí letenských příznivců, si doma vystačí s barelem vody a krátkým schodištěm.

„Dodržujte nařízená opatření, zůstaňte doma a buďte v bezpečí," nabádá fanoušky na nahrávce. „Žádná posilovna? Improvizujte," radí svým příznivcům před tím, než začne zvedat nad hlavu netradiční náčiní v podobě balené vody.

Bayern, Dortmund, Lipsko a Leverkusen založily fond na pomoc německým klubům

„Žádná posilovna? Žádný problém, zůstaňte v karanténě. Společně virus porazíme," dodává populární fotbalista, který je v současnosti hráčem saudskoarabského celku Al Ittihad FC.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.