Skvělá zpráva! Legendární Koeman je po operaci srdce v pořádku

7. května 2020 19:15 - Praha

Trenér nizozemské fotbalové reprezentace Ronald Koeman má za sebou úspěšnou operaci srdce a cítí se dobře. Sedmapadesátiletý kouč na webu holandského svazu prohlásil, že až se začne znovu hrát, bude zpátky na lavičce.

 

Milan Malíček, Právo

Koeman byl v neděli převezen do nemocnice poté, co po jízdě na kole cítil bolest v hrudi. O několik hodin později se bývalá hvězda Ajaxu či Barcelony podrobila operaci.

"V neděli to byl obrovský šok, zejména pro rodinu. Ale teď už se cítím zdravý jako ryba, a až se začne hrát, zase se do toho obuju naplno," uvedl mistr Evropy z roku 1988.

Nizozemský trenér Koeman musel do nemocnice se srdečními problémy

Koeman převzal nizozemskou reprezentaci před dvěma lety a smlouvu má do roku 2022. S národním týmem se měl letos v létě představit na mistrovství Evropy, které ale bylo kvůli pandemii nového typu koronaviru přeloženo na příští rok. Nejbližší zápas by měl Nizozemce čekat v září.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: