Rubriky:

Ostatní

Beckhamův návrat do Evropy Fergusona nepřekvapil

24. října 2008 17:45 - LONDÝN

Možný návrat fotbalové hvězdy Davida Beckhama z Ameriky do Evropy na hostování v AC Milán trenéra Manchesteru United Alexe Fergusona nepřekvapil. Podle skotského kouče, který třiatřicetiletého záložníka vedl na začátku jeho kariéry, se něco takového dalo čekat, protože Beckham je zvyklý na lepší fotbal, než se hraje v zámořské MLS.

"Vůbec mě to nepřekvapilo," citovala v pátek Fergusona agentura Reuters. "V Americe se nehraje takový fotbal, na jaký byl zvyklý z Evropy, takže jeho návrat do centra dění není nečekaný," dodal.

Beckham se nejprve s AC Milán dohodl, že s ním bude od ledna během přestávky MLS trénovat, aby zůstal fit pro potřeby národního týmu. Později však obě strany projevily zájem o hostování.

Jednání zatím vázne na dohodě AC s Los Angeles Galaxy a vedením MLS. Zatímco italský klub chce Beckhama až do konce sezóny, druhá strana hodlá záložníka uvolnit jen po dobu pauzy zámořské soutěže, tedy zhruba do konce března.

 

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.