Americká fotbalistka Morganová si ke Dni matek nadělila dceru

10. května 2020 20:50 - Los Angeles

Hvězda americké fotbalové reprezentace Alex Morganová přivedla ve čtvrtek na svět dceru a dnes tak už mohla v nové roli oslavit Den matek. O narození prvního potomka spolu s manželem Servandem Carrascem, záložníkem Los Angeles Galaxy, informovali v sobotu na sociálních sítích.

 

Christian Hartmann, Reuters

"Nechala nás čekat trochu déle, než jsme mysleli, ale měla jsem vědět, že si to všechno udělá po svém," napsala Morganová na instagramu s narážkou na to, že termín porodu měla už v dubnu. "Charlie Eleno Carrascová, moc tě milujeme, holčičko. Alex, jsi obrovská bojovnice. 5/7/20 - nejlepší den mého života," přidal se Carrasco na sociálních sítích.

Morganová pomohla reprezentaci USA vloni na šampionátu ve Francii k titulu mistryň světa. Nyní doufá, že se po mateřské pauze vrátí do týmu a stihne odložené olympijské hry v Tokiu v roce 2021.

S Carrascem se Morganová seznámila na kalifornské univerzitě, kde oba hráli fotbal. Manželé jsou od Silvestra 2014.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.