Rubriky:

Ostatní

Pacanda bude hostovat v MSFL ve Znojmě

13. února 2009 14:19 - BRNO

Útočník Milan Pacanda odchází z Brna na půlroční hostování do Znojma, které je po podzimu na druhém místě v MSFL. Třicetiletý fotbalista, který působil ve Spartě, v Innsbrucku a ve Zlíně, hrál na podzim na hostování v kazašském Šachťoru Karaganda, kde nastoupil v sedmi zápasech a zaznamenal tři branky.

Na exotickém angažmá ho přibrzdilo poranění kotníku. "Teprve dnes se nám podařilo konečně získat Pacandův výstupní list z Karagandy. Nakonec jsme se domluvili se Znojmem na jeho půlročním hostování," řekl ČTK sportovní ředitel brněnských fotbalistů Radek Bělák.

Pacanda má v Brně smlouvu až do příštího roku. V nejvyšší soutěži odehrál 215 zápasů a vstřelil 59 branek. Slibnou kariéru talentovaného útočníka poznamenalo před deseti lety vážné zranění kolena, vedle toho měl Pacanda i problémy s životosprávou.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.