Rubriky:

Ostatní

Jsi bůh, nikdo se ti nevyrovná... Vnadná reportérka básní o zostuzené tloustnoucí legendě

26. června 2020 13:38 - Neapol/Praha

Při nedávném připomenutí proslulé „boží ruky“ z MS v Mexiku, která slaví už 34. výročí, se sám její autor a jeden z nejlepších fotbalistů světa Diego Armando Maradona veřejně zostudil videem ze soukromé tancovačky, při níž si stáhl kalhoty a ukázal nahý zadek. I jeho dcera přiznala, že se za otce po takovém kousku stydí. U jiné ženy nicméně nic ze svého lesku ani po této epizodě neztratil.

 

Instagram F. Messina

Vnadná reportérka italské Serie A Floriana Messinaová, které se ani nijak nesnaží předstírat neutralitu a otevřené se hlásí k příznivcům Neapole, se přiznala k nekritické úctě k argentinské ikoně.

Právě během působení v Neapoli získal božský Diego nehynoucí slávu a ve městě na něj nikdy nezapomněli.

Maradona při tanci

Messinaová se nechala vyfotit před neapolským domem, na němž je obří Maradonova podobizna z jeho mladých let, která svojí výškou přesahuje tři patra.

„Maradona je bůh. Maradona je fotbal. Nikdo se ti nevyrovná...navždy s tebou. Mám sen: najít si tě," prozradila reportérka den po jeho ostudném vystoupení.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Grazie a tutti per averci seguito • ⚽️ #sport #seriea #calcio dress @via_ricasolisessanta

Příspěvek sdílený FLORIANA MESSINA (@floriana_messina),Čen 5, 2020 v 2:04 PDT

roj, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.