Živě

Fotbalistky Sparty povede slovenský trenér Masaryk

30. června 2020 13:02 - Praha

Novým trenérem fotbalistek Sparty se stal Martin Masaryk. Slovenský kouč na lavičce nahradí krajana Petera Bartalského, který bude v pražském klubu působit jako šéftrenér brankářů a brankářek mládežnických kategorií.

 

@ twitter AC Sparta

Teprve devětadvacetiletý Masaryk během čtyř let u ženského výběru Slovanu Bratislava pokaždé získal mistrovský titul. Nyní ho čeká premiérové zahraniční angažmá.

"Je to pro mě velká výzva. Jsou tu fantastické hráčky, které fungují na profesionální úrovni. Chtěl jsem se posunout v kariéře dál," řekl Masaryk klubovému webu.

Sparťanky v minulé ligové sezoně, která byla po 13 kolech předčasně ukončena kvůli koronavirové pandemii, obsadily druhé místo za Slavií. V předchozích dvou ročnících letenský tým slavil titul.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.