Po Dallasu přišel kvůli covidu v týmu o turnaj MLS i Nashville

9. července 2020 19:13 - Nashville

Fotbalisté Dallasu s reprezentačním útočníkem Zdeňkem Ondráškem nejsou jediným týmem, který kvůli rozšíření koronaviru v kádru přišel o turnaj Major League Soccer (MLS) na Floridě. Vysoký počet nakažených hráčů, konkrétně devět, má i Nashville a na turnaji rovněž hrát nebude. Z původních 26 účastníků tak zůstalo čtyřiadvacet.

 

MLS byla přerušena v březnu kvůli pandemii po pouhých dvou kolech. Ondrášek dal v obou zápasech gól, ale statistiky si nevylepší. Mezi hráči Dallasu se totiž objevilo více než deset pozitivních testů, český fotbalista mezi nimi není.

Nashville potkal stejný osud. Vedení ligy dnes oznámilo, že nakažených hráčů má devět. Původně byl odložen jeho úvodní zápas, nakonec do turnaje nezasáhne. "Vzhledem k počtu pozitivních testů klub nemohl po příjezdu do Orlanda trénovat a nebude moci ani hrát zápasy," oznámil komisionář Don Garber.

Útočník Ondrášek je s Dallasem v karanténě: Už máme třináct nakažených, spoluhráči mi závidí

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.