Rubriky:

Ostatní

Ronalda během reprezentačního srazu okradl na Madeiře zloděj

8. října 2020 19:29 - Praha

Hvězdného fotbalistu Cristiana Ronalda během reprezentačního bloku okradl doma na Madeiře zloděj. Podle policie nikterak velkou ztrátu pětinásobný držitel Zlatého míče neutrpěl. Zmizel podepsaný dres Juventusu Turín, hotovost a několik drobností.

 

Rafael Marchante, Reuters

Místní noviny napsaly, že zloděj využil příležitosti a vstoupil do sedmipatrového Ronaldova domu otevřenými garážovými dveřmi. Lupič už byl na základě kamerového systému identifikován, zadržen zatím ne.

Vloupání bylo nahlášeno ve středu ráno, večer pak portugalský kanonýr odehrál v Lisabonu přípravný zápas se Španělskem (0:0).

Ronaldo a Messi na sebe narazí hned ve skupině! Kat Slavie se těší na Liverpool

Zloději okradli i Costu

Zloději během reprezentační pauzy okradli také nedávného Ronaldova spoluhráče v Juventusu Diega Costu a ten dopadl mnohem hůř.

Jen pár dnů poté, co brazilský záložník odešel na hostování do Bayernu Mnichov, z jeho turínského bytu zmizely šperky a hodinky v hodnotě až 300.000 eur (více než osm milionů korun).

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.