Rubriky:

Ostatní

Ronaldinho prý v lednu opustí AC Milán a vrátí se do brazilského Grémia

24. prosince 2010 14:09 - SAO PAULO

Bývalý nejlepší fotbalista světa Ronaldinho v lednu nejspíš opustí AC Milán. Podle prezidenta brazilského celku Grémio Paula Odoneho se třicetiletý útočník dohodl se svým mateřským klubem na smlouvě.

 

alessandro Bianchi, Reuters

"Co se Grémia a Ronaldinha týče, všechno je připravené," citovala Odoneho televizní stanice RBS. "Teď už jen zbývá, aby Ronaldinhův agent dohodl podmínky jeho propuštění z Milána. Důležité je, že hráč se chce vrátit tam, kde se naučil fotbal a kde má dům," dodal funkcionář.

Ronaldinho přišel do AC Milán před dvěma lety z Barcelony, ale nedokázal navázat na formu, která mu kromě ocenění pro nejlepšího fotbalistu světa podle FIFA vynesla i Zlatý míč. Po příchodech Zlatana Ibrahimovice s Robinhem navíc nedostával tolik příležitostí, konkurenci ještě zvýší avizovaný příchod Antonia Cassana ze Sampdorie.

Smlouva s "Rossoneri" vyprší Ronaldinhovi v létě. Pokud skutečně v lednu zamíří do Grémia, do Brazílie se vrátí po devíti letech, během kterých v Evropě nastupoval také za Paris St. Germain.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.