Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Brazilský fotbalový brankář si při oslavě gólu přetrhl vazy v koleni

4. února 2011 08:46 - SAO PAULO

Brazilský fotbalový brankář Saulo Araújo Fontes se zranil při oslavě vstřeleného gólu a bude mimo hru nejméně půl roku. Jednadvacetiletý gólman Recife si přetrhl zkřížené vazy v koleni a musí na operaci.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

Saulo zaplatil za radost po gólu, kterým v nastavení pondělního zápasu ligy státu Pernambucano s Vitórií rozhodl o vítězství 2:1. Po přesné trefě běžel za branku slavit s fanoušky, ale otočil si koleno a musel být odnesen na nosítkách. Ironií osudu je, že Saulo do zápasu nastoupil jen kvůli zranění jedničky Magraa. "Včera jsem byl tak šťastný a dneska jsem zase hrozně smutný. Ale dostanu se z toho," prohlásil brankář.

Recife navíc už v té chvíli využilo všechna střídání a Saula musel v brance na poslední minuty zastoupit útočník

Saulo není jediným fotbalistou, který se v poslední době kuriózně zranil. Záložníka Rafaela z týmu Esporte Club Bahia při pokusu o hlavičku kopli dva protihráči do hlavy, za což rozhodčí nařídil penaltu. Záložník ji poté proměnil, a když se běžel radovat s diváky, přeskočil reklamní panel a zřítil se ze schodů, kterých si v euforii nevšimnul.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.