Rubriky:

Ostatní

Fotbalista Beckham bude mít po třech synech také holčičku

12. března 2011 15:01 - LOS ANGELES

Tři synové bývalého kapitána britské fotbalové reprezentace Davida Beckhama a jeho ženy, někdejší členky populární skupiny Spice Girls Victorie Beckhamové, se už mohou těšit na sestřičku. Tajemství pohlaví očekávaného dítěte podle serveru people.com prozradil slavný fotbalista v pátek na setkání jeho klubu Los Angeles Galaxy s fanoušky, uvedla agentura DPA.

 

Kai Pfaffenbach, Reuters

"Jsme totálně překvapeni," řekl Beckham na setkání s fanoušky klubu; po třech klucích se podle něj dal spíš očekávat další synek. Celá rodina se na děvčátko velmi těší.

Ještě v únoru se nechala nastávající maminka slyšet, že pohlaví očekávaného miminka zatím nezná. Narození čtvrtého dítěte šestatřicetiletá Beckhamová čeká v červenci. Zatím neoznámila, zda by se dítě mělo na svět dostat stejně jako jeho starší sourozenci císařským řezem.

Pětatřicetiletý záložník Beckham má s manželkou syny Brooklyna (12 let), Romea (8) a Cruze (6). Slavný pár se však nikdy netajil tím, že by si rád pořídil ještě dceru.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.