Živě

Soupeř Slavie v průšvihu, Nice má deset nakažených fotbalistů

17. listopadu 2020 16:45 - Praha

Francouzský klub OGC Nice, jenž bude příští čtvrtek v Evropské lize hostit pražskou Slavii, má v kádru minimálně deset fotbalistů nakažených koronavirem. Kvůli množství pozitivních testů na covid-19 už by odložen sobotní zápas Nice proti Marseille ve francouzské lize.

 

David W Cerny, Reuters

Odložení zápasu na dosud neurčený náhradní termín oznámilo vedení soutěže. Koronavirus odhalily testy u více než deseti hráčů Nice z třicetičlenné soupisky. Už minulý týden musel klub kvůli rozšíření nákazy uzavřít tréninkové centrum.

Soupeři Slavie a Sparty v EL Lille i Nice v lize prohráli

Tým z Azurového pobřeží prohrál před necelými dvěma týdny v prvním duelu se Slavií v Praze 2:3 a v tabulce skupiny C Evropské ligy je se třemi body ze tří utkání třetí. Slavia se šesti body vede.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.