Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Životní trefa norského fotbalisty ze šedesáti metrů

10. července 2011 09:16 - OSLO

Skutečně parádní trefa se povedla norskému fotbalistovi Fredriksenovi v zápase tamní druhé divize. Jeho lob ze šedesáti metrů překvapil brankáře rezervy Stabaeku a skončil v síti. V Norsku aspiruje tato trefa na gól roku, v Anglii ji přirovnávají k podobně parádní brance, kterou před čtyřmi lety vstřelil David Beckham ještě v dresu Manchesteru United v zápase s Wimbledonem.

 

Devětadvacetiletý záložník norského klubu Moss Jon Andre Fredriksen se s míčem nepáral.  V zápase s rezervou Stabaeku ve druhé norské divizi se za půlící čarou dostal k míči a z dobrých šedesáti metrů ho poslal na bránu soupeřů. Naprosto přesně, takže z toho byl gól.

„Nejparádnější, který jsem v dosavadní kariéře vstřelil,“ přiznal Fredriksen, který zkoušel štěstí i v barvách Sarpsborgu v norské lize a dresu Harlepoolu ve třetí anglické lize. Protože se ale příliš neprosadil, vrátil do svého mateřského klubu, kde se teď užívá své chvíle slávy.

Jeho gól vynesl domácímu týmu nerozhodný výsledek 3:3, díky níž teď Moss figuruje v tabulce na devátém místě mezi čtrnácti účastníky.

zp, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.