Chrudim v úvodním duelu Futsal Cupu porazila norské mistry 6:2

24. září 2011 18:47 - POZNAŇ

Futsalisté Chrudimi vykročili do základní skupiny Futsal Cupu výhrou 6:2 nad norským mistrem Vegakameratene. Už v první půli zařídili náskok Slováček s Romanem Marešem, soupeř sice srovnal, ale Max, Vladyka, Rešetár a Neris rozhodli v posledních 12 minutách o výhře českého šampióna.

Chrudim tak začala vítězně svůj útok na čtvrtý postup ze skupiny v řadě. Poprvé se o to však snaží mimo domácí půdu, a to v Poznani. V neděli se v druhém utkání skupiny, z které postoupí dva celky, utká s belgickým mužstvem Chatelineau Futsal. V úterý pak skupinu uzavře proti domácí Academii Pniewy.

"Víme, že jsme favorit, proto jsme dnes potřebovali vyhrát. Nyní nás ale čekají další dva velmi těžké zápasy. Věříme však v to, že už to v postup dotáhneme," řekl po utkání kapitán Petr Vladyka.

Základní skupina Futsal Cupu v Poznani:
ERA-PACK Chrudim - Vegakameratene (Nor.) 6:2 (2:1)
Branky: 9. Slováček, 14. R. Mareš, 28. Max, 30. Vladyka, 31. Rešetár, 33. Neris - 20. T. Klaussen, 26. L. Klaussen.
Sestava Chrudimi: Meller - R. Mareš, Max, Slováček, M. Mareš I. - Neris, Popelka, Vladyka, Cacau, Rešetár, M. Mareš II.
19:00 Akademia Pniewy (Pol.) - Chatelineau Futsal (Belg.).

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.