VIDEO: Fotbalista se zranil a ještě ho málem dorazili nešikové s nosítky

7. října 2011 08:39 - PRAHA

Podstatnou část zápasu zřejmě strávili u stánku s pivem a pak se vydali plnit zodpovědný úkol. Dva členové pořadatelské služby při třetiligovém utkání v Portugalsku mezi celky Academico de Viseu a Sanjoanense dostali nosítka a na starost hráče ve zbědovaném stavu.

 

Frank Augstein, ČTK/AP

Ten po zjevně hodně bolestivém zranění netušil, co ho ještě čeká a příště by snad třeba i se zlomenou nohou raději sám odskákal za postranní čáru, než by skončil v péči těchto dvou povedených nešiků.

Publikum se ale náramně bavilo. Hrdinové okamžiku nejdřív nevěděli, co a jak, pak šel každý z nich jiným směrem. Zraněný hráč si po krkolomné cestě na nosítkách mohl oddechnout. Při málovídaném představení jistě zažil muka navíc, ale tahle zkouška mu nakonec nepřitížila.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.