Ronaldinho nedostal ve Flamengu dva měsíce celou výplatu

4. listopadu 2011 10:05 - RIO DE JANEIRO

Bývalý nejlepší fotbalista světa Ronaldinho nedostal v brazilském Flamengu dva měsíce celou výplatu. Podle deníku Lance! mu společnost, která se podílí na platu bývalé hvězdy AC Milán a Barcelony, dluží asi 1,4 miliónu realů (zhruba 14,7 miliónu korun).

 

Eduardo Verdugo, ČTK/AP

Podle smlouvy si Ronaldinho vydělá 1,1 miliónu realů měsíčně. Klub mu vyplácí zhruba 360 tisíc, zbytek dostává od sponzora. Zatímco vedení Flamenga všechny závazky dodrželo, společnost Traffic v posledních dvou měsících peníze nevyplatila. Hájí se tím, že hráč dosud nepodepsal některé části smlouvy, které vymezují jeho povinnosti.

Ronaldinho do Flamenga zamířil letos v lednu, kdy s klubem podepsal smlouvu do roku 2014. Týmu pomohl k zisku tří trofeji a vysloužil návrat do brazilské reprezentace.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.