Bent se omluvil fanouškům za to, že místo sledování zápasu nakupoval dárky

20. prosince 2011 09:56 - LONDÝN

Anglický fotbalista Darren Bent se omluvil fanouškům Aston Villy za to, že během ligového zápasu s Liverpoolem nakupoval vánoční dárky. Sedmadvacetiletý útočník k nedělnímu utkání, které jeho tým prohrál 0:2, nemohl nastoupit kvůli zranění.

 

Owen Humphreys, ČTK

"Většinu zápasu jsem viděl v televizi. Nikdy by mě nenapadlo, že když si odskočím, bude z toho takový rozruch. Omlouvám se," citoval server BBC třináctinásobného anglického reprezentanta, kterého v obchodě vyfotil fanoušek a snímek umístil na sociální síť Twitter.

Bent, který v probíhající sezóně za Aston Villu v 15 zápasech nastřílel pět branek, nemohl nastoupit kvůli zranění stehna. "Doufám, že brzy budu v pořádku. Na ničem jiném mi tolik nezáleží, takže mě mrzí, že jsem o zápas s Liverpoolem přišel," uvedl.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.