Rubriky:

Ostatní

Hvězdná fotbalistka Morganová má koronavirus

6. ledna 2021 14:04 - San Francisco/Praha

Pandemie koronaviru neumdlévá. Řady sportovců, které zasáhl covid-19, rozšířila i americká fotbalistka Alex Morganová. Sličná kapitánka úřadujících světových šampionek o pozitivním testu informovala na svém twitterovém účtu.

 

Twitter @JacaNews

„Já i celá moje rodina jsme smutně ukončili rok 2020. Dozvěděli jsme se, že máme covid. Nakazili jsme se během vánočních prázdnin v Kalifornii," informovala 31letá útočnice.

Dvojnásobná světová šampionka Morganová v závěru loňského roku sehrála pět zápasů za Tottenham, v budoucnu však chce znovu hrát doma za Orlando Pride. Kvůli nařízené karanténě nicméně nedorazí na první sraz týmu v novém roce, jenž byl naplánován na středu.

Spojené státy americké jsou pandemií koronaviru celosvětově nejvíce zasaženou zemí. Od začátku evidují už přes 21 milionů nakažených a více než 357 000 úmrtí.

Fotbalová hvězda Morganová chce krátce po porodu hrát na OH v Tokiu

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.