Obrovská tragédie. Jednadvacetiletý fotbalista byl zavražděn

27. ledna 2021 12:15 - Omsk/Praha

Ruský fotbal smutní. Bývalý záložník kazachstánského celku Irtyš Pavlodar Jegor Drobyš je po smrti, v rodném Omsku se stal obětí vraždy. Podle zpravodajského serveru LIFE SHOT podlehl jednadvacetiletý sportovec následkům bodnutí do srdce.

 

@FlashSiberia, Twitter

Podle místních médií se Drobyš pozdě v noci v Omsku vracel s kamarádem z obchodu s potravinami. V postranní uličce měli být oba muži napadeni dosud neznámými útočníky. Ruský fotbalista útoku nožem podlehl na místě, jeho o rok starší přítel je nyní ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče v omské nemocnici. Policie po pachatelích nadále pátrá.

Drobyš byl talentovaným ruským fotbalistou a vůdčí osobou Pavlodarského juniorského týmu. V roce 2019 odehrál v kazachstánské nejvyšší soutěži tři utkání v A týmu Irtyše, v září téhož roku ale v klubu skončil a od té doby byl bez angažmá.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: