Parádní trefa. Fotbalista nasadil housle protivníkovi a pak se trefil přes půlku hřiště

21. února 2021 13:05 - Manaus/Praha

Tuhle svou trefu si bude pamatovat. Nádhernou akcí se v utkání brazilské soutěže Campeonato Amazonense prezentoval fotbalista Fast Clube Émerson. Šestadvacetiletý záložník nejprve ladnou kličkou obešel soupeře a poté dalekonosnou dělovkou přes víc jak polovinu hřiště překonal gólmana celku Iranduba. Na jeho přesný zásah se můžete podívat ve videu níže.

sntv

Slavný svatostánek Arena da Amazonia, který v roce 2014 hostil mistrovství světa, byl ve středu tichým svědkem pohledné fotbalové akce. V prvním kole amazonské soutěže se proti sobě postavily celky Fast Clube a Iranduba a fotbalista prvně jmenovaného týmu Émerson předvedl pohotovou reakci.

Brazilský záložník na své polovině ladně nasadil housle skluzujícímu protihráči, a když uviděl vyběhnutého gólmana Iranduby, nezaváhal, napřáhl svou pravačku a přesným lobem přidal druhou branku utkání. Duel nakonec skončil 3:0 pro Fast Clube.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: