Drama na trávníku! Rozhodčí zkolaboval, zápas se nedohrál

31. března 2021 10:30 - Abidžan

Duel o postup na africký šampionát mezi Pobřežím slonoviny a Etiopií se zdramatizoval. Zápas musel být ukončen předčasně. Důvodem byl kolaps hlavního rozhodčího.

 

Twitter @AfricaFactsZone

V úterý se odehrálo závěrečné kolo o postup na africký šampionát. V 6. kole skupiny K se zápas mezi Pobřežím slonoviny a Etiopií nedohrál. Deset minut před koncem utkání na trávníku zkolaboval hlavní rozhodčí Charles Bulu. Ghanský sudí nebyl schopný v zápase dále pokračovat a ze hřiště byl odnesen na nosítkách.

Domácí v tomto čase vedli 3:1. Hlavního rozhodčího zastoupil čárový sudí Gilbert Cheruiyot, který ihned ukončil zápas předčasně.

Zda bude výsledek duelu platit není jasné. Nebude však hrát důležitou roli v celkové tabulce, protože Madagaskar nedokázal porazit Niger a nepřeskočil Etiopii. Na šampionát do Kamerunu postoupily oba týmy.

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.