Líšeň - Baník Ostrava 2:1Baník Ostrava prohrál v přípravě s druholigovým soupeřem, Boleslav si zastřílela

Fotbalisté Baníku Ostrava prohráli v sobotním přípravném utkání s druholigovou Líšní 1:2, následně si ale spravili chuť vítězstvím 3:1 na půdě Górniku Zabrze. Zlín doma remizoval se Zbrojovkou Brnu 1:1, za tu se trefil z penalty Zavadil. Mladá Boleslav si s chutí zastřílela proti Žižkovu (4:1)

Marek Matějovský z Mladé Boleslavi.

Baník v Zabrze poslal do vedení ve 27. minutě Buchta, na jehož trefu odpověděl Cholewiak. V závěru první půle však hostům vrátil náskok Kuzmanovič a srbský útočník v 53. minutě přidal svůj druhý gól. Ostravský tým v předchozím dnešním duelu s většinou hráčů z "béčka" prohrál s druholigovou Líšní 1:2.

Hradec o triumfu nad Chrudimí rozhodl až v závěrečné půlhodině. Jako první se trefil v 67. minutě Král, chvíli po něm zvýšil Záviška. "Votroci" v přípravě vyhráli všech pět utkání a inkasovali v nich jen dva góly.

Mladoboleslavští rozhodli o vítězství nad Žižkovem už v úvodním poločase. Dvě branky vstřelila letní posila Fila, další gól přidal Skalák z penalty. Po změně stran za domácího favorita skóroval ještě Dancák. Středočeši vyhráli páté ze sedmi přípravných zápasů.

Karviné naopak konfrontace se slovenským protivníkem nevyšla a v Ružomberoku podlehla 1:2. Branku Slezanů vstřelil až v 78. minutě Papadopulos.

Pardubice porazily druholigovou Vlašim 2:0. První gól domácích zařídil krátce před pauzou Černý, pojistku přidal v 81. minutě Huf.

Zlín remizoval 1:1 s druholigovým Brnem, když po Zavadilově brance z penalty ze čtvrté minuty rychle srovnal Vraštil. Nová sezona nejvyšší soutěže začne příští sobotu.