Ronaldo se přestěhoval z přepychové vily, budily ho ovce

16. září 2021 17:27 - Manchester/Praha

Další stěhování. V novém domě nedaleko Manchesteru se portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo a jeho rodina příliš dlouho neohřáli. Podle britských médií se šestatřicetiletý útočník rozhodl pro přesun jinam po pouhých čtyřech dnech. Ze spánku ho totiž budily ovce.

 

Phil Noble, Reuters

Luxusní moderní vila v metropolitním hrabství Cheshire v hodnotě 6 milionů liber (177 milionů korun) dlouho fotbalistovi United domovem nebyla.

Ronaldo se pro vystěhování z pronajatého domu rozhodl kvůli tomu, že ho ze spánku budilo stádo ovcí. „Je to nádherný dům, který má všechno, co si dokážete představit. Bohužel je ale blízko farmy a ovce jsou velmi brzy ráno hlučné,“ řekl plátku Sun zdroj obeznámený se situací.

V tomto domě se Ronaldo dlouho neohřál, rušilo ho stádo ovcí. Zdroj: www.onthemarket.com

Deník Sun přišel také s informací, že Ronaldo a jeho rodina se přesunuli do nového sídla, které má přibližně poloviční hodnotu a vlastní ho bývalý anglický fotbalista Andrew Cole, někdejší útočník Rudých ďáblů.

Nový Ronaldův domov vlastní bývalý anglický fotbalista Andrew Cole. Zdroj: www.onthemarket.com

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.