PSG - DC United 1:1Ibrahimovic ozdobil debut v PSG gólem ve třetí minutě

Washington

Zlatanu Ibrahimovicovi stačily při debutu v dresu Paris St. Germain necelé tři minuty hry na to, aby poprvé v novém působišti skóroval. Na první vítězství si ale švédský útočník bude muset ještě počkat, francouzský klub na zámořském turné nakonec remizoval ve Washingtonu s klubem tamní Major League Soccer DC United 1:1.

Zlatan Ibrahimovic v dresu PSG.

Ibrahimovic se prosadil po individuální akci ve vápně střelou k tyči. Zápas v prvním poločase přerušila na plných 45 minut bouřka, po znovuzahájení pak ještě před přestávkou vyrovnal Dwayne De Rosario z penalty za ruku.

Ibrahimovic přišel do pařížského celku z AC Milán, v PSG podepsal tříletou smlouvu a podle médií by měl jeho plat činit 14 milionů eur ročně. Spolu s ním opustil italský velkoklub i obránce Thiago Silva, který momentálně startuje s Brazílií na olympijských hrách v Londýně.