Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Přišel o rozum? Fotbalista vytáhl zákrok z kategorie trestných činů

25. září 2012 13:26 - Rijád

Krátkodobé zatmění mysli snad muselo postihnout fotbalistu Yaseena Nogriho z celku Alta´awon v utkání saúdskoarabské ligy proti týmu Alshulaa. Jako býk na muletu vystartoval na protihráče Yahyu Kabiho, do kterého u postranní čáry zajel s obrovskou vervou. Nebožák jen zázrakem vyvázl z brutálního faulu bez zlomenin.

Stav 0:1 krátce před koncem zápasu a Kabiho čerstvě vyhraný souboj o míč patrně způsobily v Nogriho hlavě pověstný blikanec: vrhl se oběma nohama vpřed a soupeře bez milosti setnul. Nešťastník se odkutálel mimo trávník až na atletickou dráhu, kde se ještě dlouho svíjel v bolestech. Zdraví mu zachránila jen skutečnost, že ve chvíli Nogriho ataku stačil mírně nadskočit, jinak si mohl s klidným svědomím zažádat o fotbalový důchod.

Rozhodčí ani chvíli neváhal a Nogrimu okamžitě vytasil červenou kartu. A tamní disciplinární komise se zřejmě také nudit nebude...

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.