Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Výstavní kousek v podání Korejce. Úchvatnou technikou ohromil diváky

9. října 2013 07:41 - Teherán

Ve fotbalové Lize mistrů padá spousta nádherných branek, a nejen v evropské. Parádní kousek předvedl v odvetném semifinálovém duelu asijské Champions League Ha Dae-Sung z jihokorejského FC Soul. Na hřišti íránského týmu Esteghlal nadchl publikum nádherným dloubákem, po němž se domácí brankář Mehdi Rahmati natahoval marně.

Parádní fotbalový moment přišel v 37. minutě utkání. Domácí obrana odhlavičkovala míč po rohovém kopu k číhajícímu Dae-Sungovi, jenž se kousek za pokutovým územím elegantně zbavil protihráče a poté levačkou brilantně přeloboval soupeřova gólmana.

Jeho trefa sice Soulu vítězství nepřinesla (zápas skončil 2:2), po utkání však přesto zavládla v hostujícím táboře obrovská radost. V prvním střetnutí totiž zdolal Soul svého soupeře doma 2:0 a postoupil do finále, kde narazí na čínský klub Kuang Čou.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.