Rubriky:

Ostatní

Chorvat Kramarič nastřílel v poháru rekordních osm gólů

10. října 2013 10:47 - Záhřeb

Dvaadvacetiletý útočník Andrej Kramarič z Rijeky nastřílel ve středečním utkání poháru osm gólů a stanovil nový rekord v chorvatských fotbalových soutěžích. Prvoligová Rijeka deklasovala v prvním kole poháru soupeře z třetí ligy Zmaj Blato 11:0 a i tento výsledek je novým rekordem v Chorvatsku.

Kramarič svým střeleckým představením potvrdil pověst kanonýra, která ho provází už léta. Současný reprezentant do 21 let je rekordmanem v Dinamu Záhřeb, kde v různých věkových kategoriích zaznamenal celkem 450 gólů. Na seniorské úrovni se však neprosadil a mateřský klub ho poslal na hostování do Lokomotivy Záhřeb, kde se během půldruhé sezóny trefil dvacetkrát.

Poté, co si Kramarič po návratu do Dinama v létě postěžoval na nedostatek herních příležitostí, získala služby talentovaného útočníka Rijeka.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.