VIDEO: Nizozemský mladík zesměšnil brankáře. Skóroval téměř od rohového praporku

12. října 2013 21:47 - Tbilisi

Fotbaloví reprezentanti Nizozemska do 21 let si v kvalifikačním utkání na půdě Gruzie s chutí zastříleli. Takřka v tréninkovém tempu smetly soupeře 6:0. Výraznou měrou přispěl k triumfu Tulipánů útočník Luc Castaignos, jenž nasázel hned tři góly. Zejména jeho druhá trefa stála opravdu za to, padla téměř z nulového úhlu!

Gruzínci byli zkraje druhé půle myšlenkami ještě někde v šatnách a naplno hrající Oranjes je za to potrestali. V 48. minutě Nizozemci rychle provedli autové vhazování, jednadvacetiletý útočník Twente měl dostatek prostoru, aby se otočil s balónem a nečekaně zkusil střelecké štěstí.

Udělal dobře, jeho pokus šajtlí skoro od brankové čáry totiž k údivu všech zapadl s přispěním tyče do sítě. Gruzínský gólman byl špatně postavený a za míčem se natahoval marně.

Nizozemci v závěru proměnili utkání v exhibici a konto protivníka zatížili ještě třemi zásahy. Dvakrát skóroval Quincy Promes, dvanáct minut před koncem pak zkompletoval hattrick Castaignos.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.