Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Trapas Brazilce Williana. Zazdil obrovskou šanci a teď je za nemehlo

12. října 2013 12:45 - Belo Horizonte

Tisícovky diváků na stadiónu už křičely gól, jenže ani stoprocentní šance brazilského záložníka ve službách Cruzeira Williana Magraa vytouženou brankou neskončila. Šestadvacetiletý fotbalista měl v ligovém utkání se Sao Paulem snadnou úlohu - dorazit míč do sítě, jenže nečekaně selhal. Teď se mu směje celá Brazílie.

Natěšení fanoušci v Belo Horizonte hnali svůj tým dopředu, na vedoucí gól se tou dobou stále ještě čekalo. Pak ale přišla rychlá akce domácích, po které pálil záložník Ricardo. Tomu ještě zkazil radost brankář Sao Paula Denis, od jehož rukavic se míč dokutálel až před kopačky Williana.

Záložník Cruzeira měl dostatek času i místa, před ním stála jen opuštěná brána. Jenže k údivu všech pálil jen do tyčky, od které se míč odrazil zpátky do vápna. Marnost, zoufalost. Cruzeiro nakonec doma nezískalo ani bod a Sao Paulu podlehlo 0:2.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.