Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Angličané dominovali, přesto jim tekly nervy. Na hřišti se do sebe pustili dva spoluhráči

18. října 2013 07:32 - Ipswich

Potyčka dvou borců ze stejného týmu se ve fotbale často nevidí. A za jasného vedení a dominance obzvlášť ne. Reprezentanti Anglie do jedenadvaceti let Ravel Morrison a Wilfried Zaha nabídli divákům během kvalifikačního duelu s Litvou emocemi nabitou scénu, která by mohla zabodovat v některém z bojových sportů.

Probíhal druhý poločas a Albion měl zápas pod kontrolou. Vedl 5:0 a toužil po dalších gólech. Zvýraznit svůj náskok mohl z přímého volného kopu, bránu však po něm neohrozil a navíc měla celá standardní situace ještě nečekanou dohru.

Za hranicí šestnáctky se dostali do slovního sporu Morrison se Zahou. Ten se záhy ještě více vyhrotil a vypadalo to, že dojde na pořádnou bitku. Ostrou výměnu názorů však včas ukončil střídající Nathan Redmond. Mezi rozvášněné kohouty vletěl a konflikt zastavil.

Oba hráči vyvázli bez karetního trestu. Záložník West Hamu United Morrison se stal hlavní hvězdou utkání, když vsítil dva góly. Na jeho první trefu mu přihrál právě Zaha.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.