Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Arsenal měl pořádnou kliku. Soupeř za necelých deset vteřin zahodil čtyři gólovky

7. listopadu 2013 14:05 - Praha

Co všechno lze během jediné akce zahodit, ukázali ve 14. kole nejvyšší argentinské soutěže fotbalisté All Boys. V 54. minutě zápasu na hřišti Arsenalu Sarandí za stavu 1:0 pro domácí spálili hosté během necelých deseti vteřin hned čtyři šance, které po gólu doslova volaly...

Javier Cámpora nejprve převzal v šestnáctce Arsenalu přihrávku, gólmana Christiana Campestriniho se rozhodl přelobovat, míč však skončil na břevně. Od něj se znovu odrazil k neúspěšnému střelci, ten ale místo odkryté branky trefil z malého vápna pravou tyč.

Akce pokračovala dál, jenže pro All Boys znovu neúspěšně. Campestrini totiž fantasticky vychytal Nicoláse Cabreru, stejný hráč pak jako vrchol zmaru branku přestřelil.

Arsenal nakonec s All Boys remizoval 1:1 a spadl na třetí místo, tři body za vedoucí Newell's Ol Boys. All Boys zůstávají ve dvacetičlenné tabulce čtvrtí od konce.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.