Slavia - Haladás 3:2Slavia na soustředění zdolala maďarský Haladás, Necid znovu skóroval

Fotbalisté Slavie v úvodním přípravném utkání na soustředění v Turecku porazili maďarský celek Haladás Szombathély 3:2. Rozhodující gól dal pět minut před koncem Václav Prošek. Trefili se také Martin Juhar a Tomáš Necid, který v přípravě skóroval už počtvrté.

Zimní posila Slavie Praha útočník Tomáš Necid už zase střílí góly.

Slavia vedla 2:0 po dvou rychlých gólech. Nejprve využil přihrávku od Pitáka Necid a chvíli nato se po signálu z rohového kopu prosadil Juhar. Šestý tým maďarské ligy však zabral a do poločasu snížil z pokutového kopu po ruce Nitrianského třetí nejlepší střelec maďarské soutěže Rodé.

Tentýž hráč pak po změně stran srovnal, když využil chybu v rozehrávce Slavie. V závěru však Zmrhal s Pitákem připravili šanci pro Proška, který zařídil vítězství.

Slavia se na soustředění v Turecku utká ještě s rumunskou Constantou, bulharským celkem CSKA Sofia a ukrajinským Metalurgem Doněck.