VIDEO: Žáček v bráně dokázal při penaltě a hlavně po ní neuvěřitelné věci

30. dubna 2014 13:09 - Benátky nad Jizerou

I v žákovské I. A třídě někdy mohou být k vidění pozoruhodné kousky. Ve středočeské krajské soutěži malých fotbalistů v zápase Benátky nad Jizerou - FC Mělník byli domácí blízko k tomu, aby v dlouho bezbrankovém zápase strhli vedení na svoji stranu. Ale nepovedlo se. A to i zásluhou zákroků mělnického brankáře.

Vše se odehrálo v posledních sekundách utkání. Benátky měly jedinečnou výhodu - penaltu. Jenže Martin Krob v bráně poněkud zneklidnil střelce, ten nemířil tak úplně přesně a gólmanovi se povedlo míč vyrazit.

Tím to ale zdaleka neskončilo, přidal sérii dalších vydařených zákroků. A když už byl po jedné z dorážek překonán, pomohl spoluhráč. FC Mělník, jehož žáky shodou okolností trénuje brankářův otec, tak uhájil cenný bod v tahanici o první místo právě s Benátkami. „Bylo to hlavně o velkém štěstí," poznamenal pro Sport.cz Martin Krob st., spokojený otec-trenér.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.