Rubriky:

Ostatní

Podívejte se, jak paličatý kozel přerušil hned dvakrát fotbalový zápas

8. prosince 2014 13:47 - Praha

Hodně tvrdohlavý kozel způsobil problémy hráčům v jedné z nižších fotbalových soutěží na řeckém ostrově Kréta. Dokonce nepomohlo, že ho ze hřiště vyvedli, protože po chvíli se na trávník vrátil a utkání muselo být podruhé přerušeno.

Na hrací plochu se zvíře dostalo z nedaleké pastviny. Zřejmě to nebyl kozel ledajaký, tenhle byl očividně náruživým fotbalovým fandou.

Utkání chtěl sledovat přímo na trávníku a nic nepomohlo, že ho gólman vyvedl za postranní čáru. Kozel se vrátil, takže ho za rohy vyvedl z placu další hráč a nakonec i rozhodčí. Jenže zvíře se na trávník neustále vracelo, a proto se snažil situaci zachránit jeden z diváků.

Ten dokonce odvedl paličatého kozla až za drátěný plot, takže se mohlo v zápase pokračovat. Ovšem jen pár minut, protože zvíře si našlo zase cestu, jak se vrátit. Teprve když ho další fanoušek chytil za rohy a vyvedl na pastvinu, byl klid a střetnutí se dohrálo.

zp, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.