Rubriky:

Ostatní

Venezuela vyhrála. A tak se moderátorka svlékla v přímém přenosu

19. června 2015 14:18 - Caracas

Odvážná venezuelská moderátorka Yuvi Pallares splnila, co slíbila. Jelikož venezuelští fotbalisté na Copa América zvítězili nad Kolumbií 1:0, ve sportovních zprávách se svlékla donaha.

Slib je slib. A tak sličná moderátorka televizní stanice Desnudando La Noticia neváhala a během sportovních zpráv se v přímém přenosu svlékla.

Nebyla to první venezuelská dívka, která se rozhodla podpořit fotbalisty svou nahotou. Už před startem šampionátu se osm krasavic rozhodlo přislíbit, že se svlečou, pokud jejich miláčci postoupí do vyřazovací části.

Ta se jim ale po druhém zápase ve skupině C vzdálila. Po vítězství nad Kolumbií totiž Venezuela podlehla Peru 0:1 a na kontě má stejně jako Brazílie a právě Peru tři body. Rozhodující zápas o postup tedy hráči Venezuely odehrají proti Brazílii, která se musí obejít bez potrestaného Neymara.

A nejeden do této chvíle nezaujatý fanoušek bude určitě fandit Venezuele. Protože tamní dívky, jak vidíme v případě Yuvi Pallares, své sliby plní...

oc, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.