Rubriky:

Ostatní

Nejabsurdnější napomenutí? Hráč ho dostal za selfie se Zidanem

12. července 2015 06:44 - Dubaj

Zahrát si proti trojnásobnému nejlepšímu fotbalistovi světa a držiteli Zlatého míče Zinedinu Zidanovi, to je pocta pro každého, kdo od mala kope do míče. A nezáleží na tom, jestli jde o pouhou futsalovou exhibici kdesi v Dubaji, nebo charitativní přátelák na starém kontinentu. Památku chce mít prostě každý, kdo se světovému i evropskému šampiónovi postaví do cesty.

Video již není dostupné

Khamis Ismail se s tím nepáral. Nedlouho poté, co francouzská fotbalová legenda vstřelila gól, vzal mobilní telefon a Zidana požádal o selfie. Třiačtyřicetiletý kouč Realu Madrid Castilla mu vyhověl, u hlavního rozhodčího se však reprezentant Spojených arabských emirátů s velkým pochopením nesetkal.

Možná šlo o Ismailovu nejabsurdnější kartu v kariéře, ale svou trofej získal, a tak mohl v klidu zamířit na střídačku prohlédnout si pořízenou fotografii.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.